valorant hile satın al

with Yorum yapılmamış

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında mekân almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) temaşa süresince kırmızıışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temaşa ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışveriş yetişmek ciğerin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışveriş yetişmek o kadar basit değildir. Çünkü bu meselelemler dolar kuru üzerinden iş yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda henüz şu denli silah gücü gibi hilelere başvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu henüz uygun oynamanızı katkısızlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere mekân mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere de mekân mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en ciddi olan ve hesabınızın banlanmasına ne olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temaşa içerisinde mekân kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Temsil süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değmeseletirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında mekân kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler aracılığıyla oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilgi gören ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen temaşa yapımcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını seyircilere açıklamak ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü kişiler aracılığıyla bu mekanizma hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek ciğerin sakır sakır yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her gün bir minval bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mekân kayran duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda mekân kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu numara sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi kuvvetlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine göre kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot bir kelime gibi görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, hedef temizlemek yahut bir nesneyi nişan temizlemek mealına gelirken Bot kelimesi, bir meselein kendiliğinden olarak yapılması mealına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir Cevap Yazın