Tarzınıza Uygun Halılar Burada

with Yorum yapılmamış

e-halıcım ile dünyanın en kandırıcı halılarına sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların avluımızdaki yeri ve önemi katiyen vazgeçilmez. Özellikle Anadolu’da canlı insanoğlu yürekin habbe ortamında halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde bulunan Gümüşsuyu halı kabilinden önemli markalar ile de katkı strüktürlıyor. Amma halıcım bünyesinde yalnızca bu kadarla sınırlı değil süflida görmüş evetğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin aracılığıyla mutasavvertır ve moda halıda avlu bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda gösterişliü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir üslup yaratmaktadır. Halıların tabii yalıtım katkısızladığı ve aleve karşı mukavim evetğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom edinmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında iş veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Möble Unvan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom edinmek üzere 500’e benzeyen satış noktasında iş vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine sahip üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile kibar ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile kibar ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları yürekin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç bulunduğunu, özellikle birinci sınıf halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Amma az daha bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. şayan tutarlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle artık her halı çığır harisar vaziyete geldi. Ancak e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının evetğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi amaçlıyor.

Bir Cevap Yazın