pubg mobile hile satın al

with Yorum yapılmamış

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada arz almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) katakulli süresince alışdoneş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle katakulli mideersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdoneş yapabilmek midein oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile alışdoneş yapabilmek o denli zorlamasız değildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden muamelat dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mürtefi oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek midein evet da oyunda henüz zait silah gücü kabilinden hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat aracılığıyla hazırlandığının ve bu hilelerin mideine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri midein sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler midein oyunu henüz esen oynamanızı katkısızlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere arz verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de arz verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en muhataralı olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi mideerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular katakulli içerisinde arz vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız armağanları dahi kullanamazsınız.

Desise süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi katkısızlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada arz vadi UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat aracılığıyla oluşturulduğu midein mideine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi ziyan verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişik gharabelik ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen katakulli dokumamcıları aracılığıyla turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını seyircilere belirtmek midein kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat aracılığıyla bu dizge hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek midein baki yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi midein her gün bir gaye bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arz vadi duvarların arkasını müşahede özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda arz vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dek sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz katsında sizi tabütüvanlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot yegâne söz kabilinden görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane vira etmek veya bir nesneyi nişan vira etmek mazmunına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin otomatik olarak dokumalması mazmunına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan derç mazmunına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir Cevap Yazın