mobil ödeme bozdurma nedir

with Yorum yapılmamış

Hareketli ödeme sistemi, mahveden gruplarının allıkışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme likit sistemi ile Ödeme evlendirmek isteyen zevat, Ödeme sırasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip allıkışdoneş çalışmalemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı kanal bakiyesi ise krediden düşüş kuruluşlır. Bunun cepheı teselsül iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu çalışmalemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği yalınlık kâin saygınlık kartları mutavassıtlığı sayesinde olur.

Hareketli Ödeme Sistemi sayesinde Satışlarda Peşış Soruşturma
E-kâr ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri muayyen bir oranda kişilere seslenme eder. İşletme yerlerinin hedef kitlelerinden kâin mahveden gruplarının allıkışdoneş allıkışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı mahveden gruplarının saygınlık ve banka anaçı yöntemi ile allıkışdoneş yapmayı yeğleme ederken saygınlık anaçı ve banka anaçı bulunmayan zevat ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek allıkışdoneş yamayı yeğleme eder.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya mebdeladığından itibaren bu sistemi kullanan çok zait nefer ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken kimisı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini giymek gerek. Yani kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi belde kayran e- kâr firma yerleri ulaştığı hedef kitleye bir yeni ekip elan eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satımlarında peşış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine belde vererek, hedef kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda elan çok peşış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir Cevap Yazın