hostingadresi.com: Tema

with Yorum yapılmamış

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde sessiz bir takdimci üzerinde, sunucunun bant ferahliği ve fiziki gücüne göre lüks nüshada hosting çitndırılabilir, kal gelimi yaklaşık bir nesil bilgisayarından oluşturulacak bir takdimci 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve takdimci olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve şiddetli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den lüks hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti takdimci bant ferahliği ya da gidiş geliş, şayet var ise canlılık ücreti şayet dilek ediliyorsa kurulum ücreti olarak gerçekleştirme edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşmaya sargılı olarak sizin karşıtlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çtuzakışır durumda data centera teslim kılmak durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Kolektif sunucularda da bu iş sunulabilir, gene aldığınız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada sessiz ayırt size ilişik bir sınır dahilinde bir den lüks hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza gerçekleştirme edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını misak bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziki makinanın yaklaşık maliyetini ve buna sargılı olarak bant ferahliği ve canlılık ücretini hassaten ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Sunucu
Bu hizmette dilek ettiğiniz takdimci anlaşmanıza sargılı olarak sizin adınıza fiziki bir takdimci üzerinden kök paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız kök CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki takdimci üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir Cevap Yazın