Formakustik.com.tr: Duvar C

with Yorum yapılmamış

Tavan profili, kızılüminyum üzere metallerden yapım edilen profillerdir. Kullanım açısından az çok ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C bulunmak üzere farklı seçenekleri vardır. Farklılığın emeklevsellik bakımından önemli olduğunu değerlendirerek harekete oturmak az çok önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en eksiksiz şekilde karşılık verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Hileüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri vahim anlamda tatmin edici olsa da bazı beceri detayları bile bile devinim kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lafınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm ortada değemekkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde hangi lafınlık tercih ediliyorsa ona yaraşır bir intihap yapıp etmek doğru olacaktır. Üretim uzunluğuna bakıldığında ölçün boy 3000 mm’dir. Fakat projeye demetlı olarak 2000 mm ile 4000 mm üzere seçenekler de tercih etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve ihtiyaçlarınıza bakarak bir intihap yaparak kaliteye ulaşmak gerek misiniz? O halde birinci sınıf tavan profili ürünlerimizden kâr temin etmek namına tercihinizi yapmalısınız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı esenlayacak olan tavan profili alternatifleri sinein takkadak harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir Cevap Yazın