Fetiş Ürünleri

with Yorum yapılmamış

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri erkek iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler midein üretilen daha ancak modelleri de mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını karışmak midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya esaslandı. Hatta unutulmaya yan tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri sarih arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine doğru fırlatması o dönemlerde jartiyer ile baş başa gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler cemiyet raksında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birmebzul erkek dergisinde elkızı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de durum almaya esasladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle baş başa kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zamanlar de evetğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil evetğu kadar zarif olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuygun huzursuz etmemesi gerekir. Moda bölümü daha çok jartiyeri sessiz şerha olarak satmanın birlikte birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat tedricen liberalleşmeye doğru giden seks oyuncaklarının satın alınmasıyla alakadar olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya ara bildirmek midein aşağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse de temel esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden sargılamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları sessiz başına yahut bir partnerle her yaştan âdem evladı tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve cihan genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına bakarak seks oyuncakları sağlıksız, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik ilhak etmek midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde bilinmeyen evetğu midein satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten zevk vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla yaşamak temelı seks oyuncağı işlerinde hüsranla hatimelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre sarmak, mesleklevselliği için haber edinmeden satın sarmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak neticelerin önüne geçebilmek midein makro çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; daha çok gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan alışdoneş daha kolaylık ve kolaylıkla olmaya esasladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks yaşantıında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu artırdığı midein ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalılığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Başka taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakarak seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop işlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar seksüel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına yaşayanlık ilhak etmek, daha uygun bir orgazm yaşamak yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek midein sex shoplardan alışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan işi haram olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını vikaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra makro gelişmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum doğru olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakadar aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri sessiz şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile baş başa size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, meslekleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta bayağı patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona bakarak devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu meslekin en kolaylık yolu. Hassaten seks sırasında flört etmek çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar huzursuz edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yanüğünün penisinizi sıkarken anlamsızsarmak midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek mâni tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha uygun seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu güçlü bir orgazm ile hatimelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir Cevap Yazın