Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

with Yorum yapılmamış

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, cihan üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temaşa etmesiyle öne çıkan bir Fen Kayırıcıı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak safi başına öne çıkan en oylumlu oranda ilaç sineerik patentinin gerçek sahibidir. Bu zamana kadar yapmış oldukları buluşlar ve ilaç dalünde çoğu oylumlu adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çkırmızıışmak istediği meydanı büyütmek isteyen Alkoçlar, tutarlığı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın umumi başkanıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun bilgi dağarcığının beraberinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çkırmızıışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir yapmacık zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Salt Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen kafaarı anlamında ülkesini kadimî temaşa fail Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat kafavuruları ile de meşhurdur. 143 adet kafavurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların beraberinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki müstacel vüruten olaylarda hızlı sonuç kırmızıınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında bundan sonra asıl bir spesiyalist olmasıyla omuz omuza kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda oylumlu bir öneme sahip olan Alkoçlar, Cihan çapında iz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa sürülen flavonol glikozit esaslı olgunlaşmak üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise cumhur beyninde en çok berat kafavurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Kayırıcıı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çkırmızıışmalarla âdemiyet evveliyatına faydasını hiç az etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı mimarisı sebebiyle kandırıcı işlemlere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü özetlar elde etse üstelik asla çkırmızıışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza olgunlaşmak üzere sağaltım yönünde vüruttirdiği üstelikşkeleri keşfederek âdemiyet evveliyatına oylumlu bir etkiı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde katı bilinmese de temelı muteber molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek yaymak gerekirse PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan mecallü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının değeri ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Salt aşina şeylerin üzerinde çkırmızıışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çkırmızıışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çkırmızıışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu ahacık de sükselı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (üst yardım) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonrasında ise 25’e doğru ülkede izinı alınmıştır. Kül çkırmızıışmalarına tam odak çkırmızıışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar sırf Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birsonsuz şirketin ortaklık ve müessis kadrosunda iz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden mesul başkanıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım aracıyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul başkanıdır.
Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Başbuğ Muinsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca üstelikşkenin beraberinde insanoğluna yarayacak işlemler üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta üstıkların geçmesi sinein sınırlı bir dönemı beklesek üstelik bazıları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de sineerisinden basit bir halde sağaltım edebilmek sinein bu kullanılıyor. Antrparantez tensel işlemlev bozukluğunu da sağaltım etmek sinein kullanılmaktadır. Salt bununla kalmamış öfkee karşı mukavemetli ve mecallü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat kafavurularının 2000 adetine doğruın gerçek sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işlemleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çkırmızıışsalar da Alkoçlar her dönem kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala yasal haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sebebiyle uzun süreli kapanmalara ve toplumsal yaşamdan uzak zaruri aşiyan istirahatlarine verilen kalan cihan toplumlarında birsonsuz alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çaba kazanmış durumda.

Mevzuyla dayalı görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Müesses Eşbaşkanı Erdal Can Alkoçlar bu dönem ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı mecburi olarak artması özellikle ferdî enformatik ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra dayalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına mimarilabilecek en güzel katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç dalünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Fen Kayırıcıı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine oylumlu miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Kuzey Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da oylumlu vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin müessis tutarlığıdır ve aynı zamanda başkanıdır. Ülkemizde iz meydan gayrı marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok oylumlu bir oranda farmasötik üstelikşen patentinin gerçek sahibi olması ve kafavurusunu ilk karşılayıcı nüfus olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı girişimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın zemin ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık meydanında çkırmızıışmalarını kadimî kocaleterek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birsonsuz kez Türkiye Senenin Fen Kayırıcıı ödülüne layık görülmüştür. Salt ülkemizde değil mekân haricinde şu demek oluyor ki global anlamda da birsonsuz ödülleri alarak bulduğu farklı önlemların alınlığını almıştır. Vasatğı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza kandırıcı işlemlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çkırmızıışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz sinein yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işleme yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birsonsuz farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kafaladı.

Ülkemizde canlılık gösteren ve bu alanda çkırmızıışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Başbuğı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak şayan yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik meydanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda iz meydan bir zer sahası ile omuz omuza kafalatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değişlemikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun durağan şayan veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Başbuğ Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a tabi mızrap ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol mızrap ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak yasal zir mimarisı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile dayalı de bilgi veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni pay modülü(staking) projemize sürekliî teminat olarak işlemtiraklerimizden Rum Kalsit AŞ’nin kalsit işletme izinını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.su ve 18.06.2020 yayın tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası olgunlaşmak üzere dü endüstriyel hammadde mızrap sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada telakkilerine iz verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye oylumlu ilhak şayan mizan potansiyeline sahip bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve ses yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza mızrap sahasının ise natürel malzeme mimarisındaki zifosluklar sebebiyle faziletli derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan faziletli oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik en planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili mızrap sahalarının tutarlı vadede CRIRSCO kriterlerine yaraşıklı rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik enı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada iz meydan inceliklara nazaran hassaten, TBY Holding sabık kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir Cevap Yazın